Close

Adventní koncertní turné Blueberry F.

Vánoce 2019

Přijďte si s námi zazpívat koledy, potkat se s přáteli, popřát si šťastný a veselý. Vezměte babičku, dědu, sousedku, do termosky čaj, svařák a vánočku. Přijďte, těšíme se

Vánoce 2018

V roce 2018 máme tolik koncertů, že se nám všechny ani nevešly na plakát. Kromě výše uvedených si nás můžete přijít poslechnout také 10.12. na Náměstí Starosty Pavla na Kladně. Na naší adventní šňůru jsme se pilně připravovali celý rok. Vzpomínáte na srpnová vedra? Tak to jsme dřeli ve zkušebně a z pražského nahrávacího studia se linulo: „Zima, zima zima veliká….“ Během koncertů vám tedy představíme nejen naše klasické hity, ale také písně z nového (v pořadí již třetího) CD, které jsou zatím „šlágr to be…:)“ Přijďte, těšíme se Příjemný, poklidný a požehnaný adventní čas přejí vaši Blueberry.

Vánoce 2017

Slanske-vanocni-zpivani-2017

V roce 2017 jsme opět přidali pár koncertů. Můžete nás vidět v 5 kostelích, na návsi, v pivovaru, děti slánských škol si s námi zazpívají koledy v divadle. Všichni pak určitě přijďte o Štědrém dnu na slánské náměstí. Tradičně od 14h. Těšíme se.

Vánoce 2016

Naše SLÁNSKÉ VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ bude mít letos i letos rekordní počet hraní. V roce 2016 začínáme v Dolínském kostele už 14.12. Budeme se těšit na viděnou a setkání s vámi, pokud se na nás na některou z akcí přijdete podívat, zazpívat si s námi a naladit se na tu správnou vánoční atmosféru.